Пандил Шишков 22 - Аеродром - Телефон: +389 71 238 184

Бесплатна достава: на FitFlow чорапи

Бесплатна достава: со купени две или повеќе кутии

Машки шорцеви за капење - новиот тренд на облекување

Фармерките рангираат високо на листата во изборот за секојдневен изглед. Ова е случај се додека сезоната на тропски температури не тропне на нашата врата.


Од петочни попладниња надвор од канцеларијата на најблиските викенд-дестинации, до одмори на оние подалечни ,долгоочекувани патувања со одбрано друштво и најрелаксирана атмосфера-вашиот аутфит треба да биде добро осмислен и спремен за не планирани попатни паузи за разладување. Дури и да сте еден од понесреќните луѓе,со помали шанси за далечни патувања, секогаш постои можноста за стилско облекување со широкиот спектар на машки шорцеви за капење,со материјал кој брзо се суши и е погоден за секоја прилика и неприлика на сонце.

Пријави се за Newsletter

... и први добивајте ексклузивни промоции