Пандил Шишков 22 - Аеродром - Телефон: +389 71 238 184

Бесплатна достава: на FitFlow чорапи

Бесплатна достава: со купени две или повеќе кутии

D121

Чорапи

89 ден.

За производот

Чорапи за возрасни - клод светло крем боја.

Изберете големина

Можеби ќе ве интересира

Пријави се за Newsletter

... и први добивајте ексклузивни промоции