Пандил Шишков 22 - Аеродром - Телефон: +389 71 238 184

Бесплатна достава: За сите нарачки над 590 денари низ цела Македонија

Бесплатна достава: За сите нарачки над 590 денари низ цела Македонија

Машки/женски чорапи во кутија

Подароци

549 ден. ден.

За производот

Машки чорапи во кутија со 5 пара

Изберете големина

Можете да направите комбинација по ваша желба на следниот начин:
-Додадете ја кутијата во кошничка
-Потоа во кошничката во делот Забелешка внесете ги шифрите на чорапите кои ги сакате

Пријави се за Newsletter

... и први добивајте ексклузивни промоции