Пандил Шишков 22 - Аеродром - Телефон: +389 71 238 184

Бесплатна достава: За сите нарачки над 590 денари низ цела Македонија

Бесплатна достава: За сите нарачки над 590 денари низ цела Македонија

D43b

Чорапи

89 ден. ден.

За производот

Црни чорапи со розе точки

Изберете големина

Можеби ќе ве интересира

Пријави се за Newsletter

... и први добивајте ексклузивни промоции